طراحی ناخن توت فرنگی

در این آموزش یاد می بینید که چگونه زیبایی و شیرینی خیره کننده توت فرنگی را به ناخن های خود بیاورید. این یک طراحی آسان است و با ابزار های ساده قابل انجام است.

ابتدا یک لایه لاک بیرنگ به عنوان لاک بیس(لاک اولیه) می زنیم که بدین ترتیب استحکام ناخن ها بیشتر شده و لایه بعدی لاک صاف تر نشان داده شود. قبل از این که به مرحله بعدی بروید، صبر کنید تا لاک خشک شود.

 

ناخن ها را با لاک قرمز رنگ آمیزی کنید. سعی کنید رنگی استفاده کنید که به قرمزی توت فرنگی نزدیک باشد. صبر کنید تا لاک خشک شود.

 

جای برگ های توت فرنگی را با رنگ سفید لاک بزنید. به این ترتیب که ابتدا چهار یا پنج مثلث در قسمت ابتدایی ناخن ها رسم کرده و سپس داخل آنها را پر کنید. استفاده از رنگ سفید قبل از سبز به این خاطر است که رنگ سبز بیشتر خود را نشان دهد.

 

با استفاده از رنگ سبز، برگ های توت فرنگی را لاک بزنید و داخل آنها را پر کنید به طوری که رنگ سفید دیده نشود.

 

دانه ها را رنگ آمیزی گنید. با استفاده از یک خلال دندان، دانه های توت فرنگی را با رنگ زرد ایجاد کنید. سعی کنید این کار را با دقت و ظرافت انجام هید.

 

کار را با کشیدن یک لایه لاک تاپ کت به پایان برسانید. قبل از این کار منتظر بمانید تا طرح شما به طور کامل خشک شود تا به هم نخورد. سپس با کشیدن تاپ کت، طرح خود را مقاوم و براق کنید.

 

منبع: Wikihow

 

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *