فیلم آموزشی کاشت بیبی بومر

بیبی بومر در سه شکل متفاوت

baby boomer

در خصوص بیبی بومر قبلا توضیحاتی ارائه شده بود که در این پست فیلم آموزشی مفیدی از بانو gemma lambert در خصوص نحوه انجام این نوع طراحی قرار داده ایم که توضیح مراحل کار به شرح زیر است:

طبق روال عادی و همیشگی ناخن را آماده سازی کرده ایم و تیپ چسبانده ایم و دی هیدراتور وپرایمر زدیم و از این مرحله به بعد در فیلم توضیح داده می شود.

 

توضیحات فیلم:

 

ابتدا مقدار خیلی کمی از مواد به رنگ کلییر در قسمتی که تیپ به ناخن وصل شده میزنیم تا سطح ناخن صاف و هموار گردد.

سپس مقداری از مواد به رنگ سفید بر داشته و در قسمت نوک ناخن در لبه آزاد قرار داده و با نوک قلم مواد را به سمت کوتیکول میکشیم به طوری که به حالت سایه روشن و ترکیبی با رنگ زمینه درآید. باقی مانده مواد سفید رنگ را با ساقه قلم روی ناخن می خوابانیم.

درمورد گوشه های ناخن زیاد نگران نباشید چرا که گوشه ها به خاطر فرم ناخن بعدا موقع سوهان کشی از بین خواهد رفت.

سپس از پودر صورتی استفاده می کنیم(این نوع پودر تنها 75% قدرت پوشانندگی دارد و کمک میکند تا راحت تر بتوانید رنگها را در هم ادغام کنید) و قسمت بالای ناخن را پوشش میدهیم.

در نهایت کل ناخن را با پودر کلییر پوشش می دهیم.کلییر باعث می شود ترکیب رنگی سایه روشنی که ایجاد کرده ایم موقع سوهان کشی از بین نرود. به همین دلیل سعی کنید لایه های قبلی(سفید و صورتی) را مقداری نازکتر کار کنید تا با اضافه شدن کلییر، ناخن بیش از اندازه ضخیم نگردد.

بعد از چند دقیقه ناخن ها را به ترتیب پینچ میکنیم تا سی کرو انحنای بیشتری داشته باشد.

سپس ناخن ها را سوهان کشی میکنیم گرد و غبار اضافی را با بورس ناخن پاک میکنیم و با بافر مکعبی ناخن ها رو بافر میکشیم.مجدد گرد و غبار را با بورس پاک میکنیم و تاپ شاین میزنیم. در نهایت نیز با استفاده از روغن کوتیکول اطراف ناخن را ماساژ میدهم.

عین همین عملیات را مجددا با استفاده از فرمر انجام میدهیم!
در صورت وجود مشکل یا سوال در قسمت نظرات کامنت بگذارید تا بررسی شود و پاسخ داده شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *