قوانین و مقررات

تعاریف:

“سفیدمشکی” و یا “وب‌سایت سفیدمشکی”: وب سایت با آدرس sefidmeshki.com

“کاربر”: کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام و یا خرید درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سفیدمشکی اقدام کند.

این شرایط و قوانین ممکن است با تغییراتی همراه باشد و کاربران و استفاده کنندگان از وب سایت سفیدمشکی و محصولات آن، موظف به بررسی و مطالعه آنها باشند. استفاده از وب سایت سفیدمشکی(sefidmeshki.com) به هر نحو به منزله قبول قوانین توسط استفاده کننده می باشد.

کلیه فعالیت ها و محصولات این وب‌سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

هر گونه سو استفاده از مطالب این وب سایت و کپی برداری از آن بدون کسب اجازه کتبی از مالکین سایت ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد.
انتشار محصولات رایگان با ذکر لینک و منبع بلامانع می باشد.

محصولات آموزشی سفیدمشکی بارها توسط مربیان مجرب ایرانی و بین المللی انجام و تست شده اند و برگرفته از منابع موثق هستند. هنرجویان و کاربران موظف هستند که تمام موارد ایمنی و بهداشتی ذکر شده در محصولات و صفحات محصولات را رعایت کنند. سفیدمشکی مسئولیتی در قبال انجام نادرست و غیر حرفه ای آموزش ها، استفاده از مواد غیر استاندارد و هر گونه آسیب ناشی از این موارد به دیگران و کاربر را ندارد.

خرید محصولات ویدئویی در وب‌سایت سفیدمشکی به این معنی میباشد که کاربر خریدار می تواند دوره و یا ویدیو خریداری شده را از طریق وارد شدن به سایت مشاهده نماید. و یا در صورت موجود بودن گزینه دانلود، محصول را در دستگاه خود ذخیره نماید.

مالکیت محصولات ویدیویی ارائه شده توسط سفیدمشکی برای وب‌سایت سفید مشکی بوده و کاربر حق انتشار مجدد آنها را از طریق فیزیکی و یا دیجیتال(کپی و پیست و …) را ندارد.

هر گونه ویرایش و انتشار محصولات بدون اجازه کتبی از مالکین وب سایت سفید مشکی ممنوع است و پیگرد قانونی دارد.

کاربر موظف است اطلاعات درست و واقعی خود را در وب سایت ثبت نماید. در غیر این صورت کلیه عواقب آن بر عهده خود کاربر می باشد.

کاربران می توانند برای پشتیبانی محصولات، از بخش نظرات محصول سوالات خود را مطرح کنند.

در صورت عدم دسترسی به اینترنت پر سرعت، کاربر می تواند در سفارش خود و یا بعد از آن درخواست ارسال محصول را نماید. هزینه های مضاف اعم از هزینه پستی و لوح فشرده(DVD) و یا فلش مموری بر عهده کاربر خواهد بود.

بنا به دیجیتالی بودن محصولات ویدیویی و آموزشی، بازگشت وجه پس از خریداری محصول امکان پذیر نمی باشد. کاربران می بایست قبل از خرید محصول توضیحات مندرج در صفحه محصول را مطالعه نماید و سپس اقدام به خرید نمایند. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد محتوای محصول، کاربران می توانند از طریق صفحه تماس با ما و یا نظرات محصول، پرسش های خود را مطرح کنند.

هر حساب کاربری تنها توسط یک شخص قابل استفاده است. کاربر موظف است اطلاعات کاربری خود را از دسترسی دیگران حفظ نماید.

در صورت نقض هرکدام از قوانین ذکر شده توسط کاربر، سفیدمشکی حق دارد حساب کاربری مورد نظر را مسدود و از دسترس خارج نماید.